TÜRKÇE I ENGLISH I RUSSIAN I ARABIC

YANAKAYAR BAHÇE KAPILARI

Yana kayar bahçe kapısı motor sistemleri iş yeriniz, siteniz veya apartmanınıza girerken yada çıkarken sıcak,soğuk,yağmur,kar gibi hava olaylarından etkilenmeden aracınızdan inmeden güvenli bir şekilde giriş-çıkış işlemini yapmanızı sağlar. Bu otomasyon sistemi size rahatlığı, konforu ve güveni birlikte sunduğu için giriş çıkışın çok yaşandığı bu tarz yerlerde en çok tercih edilen sistemdir.

Yana kayar bahçe kapısı motorları, ahşap, alüminyum veya ferforjeden yapılmış bahçe kapılarının otomasyonunu sağlar.


BR Kapı 2012 Ürün Kataloğu
Bilgisayarınıza indirmek için
>> tıklayın
GARAJ KAPILARI
BAHÇE KAPILARI
BARİYERLER
FABRİKA KAPILARI
FOTOSELLİ KAPILAR
PVC HIZLI KAPILAR
YANGIN KAPILARI
RAMPA - KÖRÜK SİSTEMLERİ
MAĞAZA KEPENKLERİ
OTOMATiK PANJURLAR
KONUT TİPİ KEPENKLER
SİNEKLİK SİSTEMLERİ
PVC ŞERİT PERDELER
SAC KEPENKPiyasa Bilgileri

Paletler
Yana kayar bahçe kapısı motorları müstakil konutların bahçe girişlerinde, fabrika depo gibi
işletmelerin ana girişlerinde, apartman veya site türü binaların otopark girişlerinde özellikle tercih edilir.

Yana kayar bahçe kapılarında kullandığımız sistemde kapının açılma hızı 0,4 mt/sn. dir.

Yana kayar bahçe kapısı motorları monofaze elektrik enerjisi ile çalışmakta kapı boyutlarına göre farklı güçlerde üretilmektedir.
 Distribütörlüklerimiz

Yana kayar bahçe kapısı motorlarında ki otomatik kapanma fonksiyonu ikinci bir komut vermeye gerek duymaz ve kapınızın açık kalma riskini ortadan kaldırır. Otomatik kapanma süresi sistemin kullanıldığı projeye göre ayarlanabilir.

Yana kayar bahçe kapısı motorlarında kapının kapanma esnasında sıkışmaya neden olmaması için sistem emniyet fotoselleri ile donatılmıştır.Sıkışma esansında sisteme zarar gelmemesi amacı ile bir termik röle sistemin enerjisini kesmektedir.

Yana kayar bahçe kapıları; 400 kg. 800 kg. ve 1200 kg. kapasiteli yana kayar kapı motorları yardımıyla, yekpare bahçe kapısı üzerine döşenen kremayar dişliler ve motor tarafından kaydırılmak suretiyle açılıp kapanır.

Yana kayar bahçe kapısı motorlarına isteğe bağlı olarak radar,buton,metal kütle dedektörü , kartlı ve şifreli geçiş sistemleri gibi bir çok opsiyonel kumanda sistemi bağlanabilir.Uzaktan kumanda el vericisi istenilen sayıda çoğaltılabilir.
BAHÇE KAPILARI

> DAİRESEL BAHÇE KAPILARI

> YANAKAYAR BAHÇE KAPILARI
> BAHÇE KAPILARI

    
   
BR KAPI ve PANJUR TEKNOLOJİLERİ Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10