TÜRKÇE I ENGLISH I RUSSIAN I ARABIC

STOR GARAJ KAPILARI

Yıllardan beri garajların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan garaj kapı sistemleri günümüzde artık şekil değiştirmekte, yalnızca güvenlik değil aynı zamanda dekorasyon destekli de kullanılmaktadır.

Çeşitli mimari detaylara uygun olarak kullanılan garaj kapıların yaşadığı en büyük değişim hiç kuşkusuz motorlu ve uzaktan kumandalı oluşudur.

Stor ( sarmal ) garaj kapı sistemleri uygulanacak alanın gereğine uygun olarak farklı örtü yüksekliğine ve şekillere sahip kepenk profilleri kullanarak hem güvenliği hem de estetiği ön planda tutarak çağdaş çözümler sunar.

BR Kapı 2012 Ürün Kataloğu
Bilgisayarınıza indirmek için
>> tıklayın
GARAJ KAPILARI
BAHÇE KAPILARI
BARİYERLER
FABRİKA KAPILARI
FOTOSELLİ KAPILAR
PVC HIZLI KAPILAR
YANGIN KAPILARI
RAMPA - KÖRÜK SİSTEMLERİ
MAĞAZA KEPENKLERİ
OTOMATiK PANJURLAR
KONUT TİPİ KEPENKLER
SİNEKLİK SİSTEMLERİ
PVC ŞERİT PERDELER
SAC KEPENKPiyasa Bilgileri

Paletler
Stor ( sarmal ) garaj kapı sistemlerinde kullanılan profiller alüminyum poliüretanlı, çelik poliüretanlı, alüminyum çekme ya da galvanize olarak tercih edilebilir. Rulo halde toplanan kapı profilleri mekandan da istifade sağlar.
Stor ( sarmal ) garaj kapı sistemlerinin oluşturduğu rulo dıştan orijinal alüminyum kutusuna toplanabildiği gibi içten asma tavan altında hazırlanan detaya gizlenerek de uygulanabilir. (Detaylarla ilgili daha geniş bilgi almak için lütfen firmamıza danışınız. )

 Distribütörlüklerimiz

Stor ( sarmal ) garaj kapı sistemleri alüminyum poliüretanlı, çelik poliüretanlı, alüminyum çekme veya galvanize çelik olarak seçilebileceği gibi tamamen kapalı ya da delikli olarak kullanılabilir. Sistem genelde motorlu olarak uygulanır.

Stor ( sarmal ) garaj kapı sistemlerinde kullanılan alüminyum kapı lamelleri, alüminyum levhanın Rool-forming teknolojisi ile bükülmesi esnasında içerisine uygun yoğunlukta poliüretan dolgu enjekte edilmesi sayesinde oluşturulur.

Stor ( sarmal ) garaj kapı profillerinin içinde hareket ettiği alüminyum yan raylar, profillerin temas ettiği yüzeylerin lastik ve kıl fitillerle desteklenmesiyle metaller arası sürtünme engellenerek sessiz çalışma sağlanır. İç yüzeye toz ve rüzgar girişi büyük ölçüde kısıtlanır.

Stor ( sarmal ) garaj kapı profilinin en alt sırasına takılan etek profilinin alt lastiği, toz ve rüzgar girişini engellerken, zemine yumuşak ve sessiz inmesini sağlar.

Stor ( sarmal ) garaj kapı sistemlerinde kullanılan profiller tırnaklar sayesinde birbirlerine kilitlenirler ve yana kaymalarına engel olmak için profil başlarına sert plastikten imal edilen tapalar perçinlenir.
Enerjinin kesilmesi durumunda, kapı redüktör yardımı ile manuel olarak açılabilir veya kapatılablir. Bu esnada elektrik gelse dahi öncelik redüktörde olduğu için kullanıcı adına risk teşkil etmez.

Stor ( sarmal ) garaj kapı sistemleri isteğe bağlı olarak uzaktan kumandalı, dışarıdan anahtar şalterli veya başka giriş varsa içeriden açma butonlu olarak uygulanabilir.

Orijinal askı kilitleri kullanılarak kapının aşağıdan zorlanarak açılması riski de ortadan kaldırılır.
GARAJ KAPILARI

> SEKSİYONEL GARAJ KAPILARI

> STOR GARAJ KAPILARI
> YEKPARE GARAJ KAPILARI

   
BR KAPI ve PANJUR TEKNOLOJİLERİ Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10