TÜRKÇE I ENGLISH I RUSSIAN I ARABIC
Sineklik Sistemleri sizi ve ailenizi istenmeyen tüm sinek, böcek, arı, güve, vs...diğer her türlü haşerelere karşı korur, onlarin içeriye girmesini engeller.Sineklik Sistemleri herhangi bir kimyasal madde veya ilaç kullanmadan, evinizde deliksiz ve rahat bir uykunun keyfini çıkartmanın en doğal ve etkili yoludur.

Sineklik Sistemleri manuel olarak elle kolaylıkla kontrol edilir.Sineklik sistemleri uzun ömürlü ve kalıcı olmaları için, dayanıklı alüminyumdan üretilmiş olup, her çeşit kapı ve pencereye uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Sineklik sistemleri göz zevkinizi bozmayıp manzarayı kapatmamak için sineklik teli olarak çok ince yanmaz ozellikte fiberglas tel kullanılıriSineklik sistemleri istenilen RAL renginde boyanabilen sistemlerdir.Sineklik sistemleri dikey stor sineklik ,yatay stor sineklik, sabit sineklik, menteşeli kapı sineklik, sürme (kayar) sineklik, katlanır (akordiyon) sineklik gibi çeşitleriyle her türlü detaya uyum sağlayabilir.Sineklik sistemlerinde ki katlanır Sineklik Sistemlerinin en önemli avantajı geniş kapı açıklıklarına uygulanabilmesidir.

Sineklik sistemlerinde genellikle pencerelerde dikey stor sineklik, kapılarda yatay stor sineklik tercih edilir.Sineklik sistemlerinde opsiyonel olarak tavsiye edilen yay frenleme sistemi ile, dikey stor sineklik alt kilitten kurtulduktan sonra, yukarıya doğru yavaşça açılır

Sineklik sistemlerinde sineklik tülü ve borusunun oluşturduğu ruloyu 42 mm boyutundaki dayanıklı extrude alüminyum kutu gizler. Doğrama ve panjur arasında çok az yer tutması sebebiyle kolay uygulanabilir.

Sineklik sistemlerinde sineklik telinin hareket ettiği yan rayların içinde bulunan çapraz kıl fitiller sayesinde tülün raydan çıkması veya boşluktan sinek girmesi söz konusu olmaz.

Sineklik sistemlerinde tülün en altında ki PVC bitim parçası ile birleşim noktasında, özel kaynak yöntemi kullanılarak estetik ve sağlam bir bağlantı sağlanır.

Sineklik sistemlerinde tülün en altındaki alüminyum bitiş profili üzerindeki kıl fitil sayesinde, zemine yumuşak oturur ve boşlukları kapatarak sinek girişini engeller.

Sineklik sistemlerinde yatay stor sinekliklerde tül, bitim profiline takılan özel makara sayesinde, profil üzerinde yatay hareket ederken deforme olmadan ilerler, karşılığındaki mıknatıs yardımıyla bağlantı sağlar ve tül her zaman gergin durur.Sineklik sistemlerinde yana katlanır sineklik sistemleri sağda veya solda akordion şeklinde toplanarak, yer kaybını önler

Sineklik sistemlerinde geniş açıklıklarda arka arkaya katlanma sistemi max: 5700x2440 ölçülerinin geçilmesine olanak verir. Sineklik açıldığında ortada hiç bir sabit dikme görünmez.

Sineklik sistemlerinde tek kanat veya çok kanatlı olarak standart ölçülerde imal edilir. Katlanma özelliği ile istenilen tüm ara ölçüler yakalanır.Sineklik sistemlerinde katlanır tülün altındaki taban paleti sayesinde, zeminde herhangi bir ray görünmez, dolayısıyla takılma veya temizlik sorunu yoktur.

Sineklik sistemlerinin katlanarak toplanması tülün rüzgara karşı dayanımını artırır.
BR Kapı 2012 Ürün Kataloğu
Bilgisayarınıza indirmek için
>> tıklayın
GARAJ KAPILARI
BAHÇE KAPILARI
BARİYERLER
FABRİKA KAPILARI
FOTOSELLİ KAPILAR
PVC HIZLI KAPILAR
YANGIN KAPILARI
RAMPA - KÖRÜK SİSTEMLERİ
MAĞAZA KEPENKLERİ
OTOMATiK PANJURLAR
KONUT TİPİ KEPENKLER
SİNEKLİK SİSTEMLERİ
PVC ŞERİT PERDELER
SAC KEPENKPiyasa Bilgileri

Paletler
 Distribütörlüklerimiz

 

SİNEKLİK SİSTEMLERİ
   
BR KAPI ve PANJUR TEKNOLOJİLERİ Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10