TÜRKÇE I ENGLISH I RUSSIAN I ARABIC
Pvc kapı çalışma gerilimi : 380 V/AC 50 Hz.,Pvc kapı gücü: 40 devir/dk,
Pvc açılma hızı: 1mt/sn
Pvc kapıda endüstriyel motor sistemleri kullanılır. Elektrik kesintisinde motor mili boşaltılarak veya zincir yardımıyla manuel olarak açılır.Bu sırada elektrik gelse bile , kullanıcının güvenliği açısından manuel kumanda önceliklidir.Pvc kapı motoru çok sessiz çalışır. Hayat boyu yağlama gerektirmez.Pvc kapı ürünleri TÜV kalite belgesine sahiptir.Pvc kapı perdeleri 1 mm kalınlığında Mavi,Turuncu, Kırmızı, Gri renkte mevcut olup pvc perde özelliğine sahiptir.

Pvc kapılar Otomatik Kapamalı Motor özelliğine sahiptir.Pvc kapılara emniyet fotoseli ( altında bir cisim algıladığında durma sağlar.) bağlanabilir. Pvc kapılar pnömatik Emniyet sistemi takılabilir.( Altında bir cisim algıladığında durur ve 10-15 cm geri çekilmesini sağlar) özelliğine sahiptir.Pvc kapılara metal kütle dedektörü takılabilir.( Belirli bir mesafede bir araç algıladığında açılmayı sağlıyor.)
Pvc kapılar çekme Butonu özelliği ( PVC zincir ile kullanıldığında kapının açılmasını sağlar.) sayesinde kolaylık sağlar.

Pvc kapılara istenildiğinde opsiyonel olarak uzaktan kumanda, radar takılabilir.Pvc kapılar elektrik kesintisinde manuel olarak kapılar açılabilir.Pvc kapılara standart olarak mekanik kilit veya opsiyonel olarak elektronik kilit uygulanabilir.

Pvc branda kapılar katlanır ve rulo olmak üzere kullanım şekli ve detayı göz önünde bulundurularak 2 şekilde uygulanabilir.

Katlanır pvc kapılar tüm pvc kapı özelliklerine sahip olmakla beraber katlanır pvc kapılarda 1,5 mm kalınlığında göz hizasında 50-60 cm’de destek profilleri vardır.( rüzgar barı görevi görür.)
Rulo pvc kapılar sarmal olarak toplanarak çalışır.

 
BR Kapı 2012 Ürün Kataloğu
Bilgisayarınıza indirmek için
>> tıklayın
GARAJ KAPILARI
BAHÇE KAPILARI
BARİYERLER
FABRİKA KAPILARI
FOTOSELLİ KAPILAR
PVC HIZLI KAPILAR
YANGIN KAPILARI
RAMPA - KÖRÜK SİSTEMLERİ
MAĞAZA KEPENKLERİ
OTOMATiK PANJURLAR
KONUT TİPİ KEPENKLER
SİNEKLİK SİSTEMLERİ
PVC ŞERİT PERDELER
SAC KEPENKPiyasa Bilgileri

Paletler
 Distribütörlüklerimiz

 

PVC HIZLI KAPILAR
   
BR KAPI ve PANJUR TEKNOLOJİLERİ Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10