TÜRKÇE I ENGLISH I RUSSIAN I ARABIC

KÖRÜK SİSTEMLERİ

Körük sistemleri yükleme, boşaltma, depolama yerlerinde araç ile mekan arasında hava sirkülasyonunu engellemek için kullanılır. Branda ve şişme körük olarak iki şekilde uygulanabilir.

Körük sistemleri tekstil, ilaç ve gıda sektörlerinde hijyen ısı ve rutubet oranının hassas olduğu işletmelerde iç ortam koşullarının muhafaza edilmesinde oldukça başarılı kullanılmaktadır.


Körük sistemleri yükleme-boşaltma noktalarında binanın kapısı ile kamyon arasındaki boşluğu kapatarak, hava sirkülasyonunu keser.

Körük sistemleri içeriye toz ve rüzgar girişini engeller.Körük sistemleri istenmeye hava akımlarını engeller.

Körük sistemleri iklimleme yapılan tesislerde yükleme-boşaltma sırasında ki enerji kaybını minimuma indirir.

Körük sistemleri her türlü kamyon ölçülerinde kullanılabilen PVC perde sistemlerine sahiptir.

Körük sistemleri, özel makaslama aksamıyla araçların kapıya yanaşmaları sırasındaki hatalı manevralardan doğabilecek çarpmaları da minimize eder.

Körük sistemleri dış yüzeyde özel alüminyum profil çerçevelidir.Körük sistemlerinde branda üzerinde su birikmesini önleyen yağmur oluğu mevcuttur.Körük sistemlerinde ki metal aksam elektro galvanizdir.Körük sistemleri ön yüzeyde hijyenik, polyester, pvc perde bulunur.

Şişme körük sistemleri, özel makaslama aksamıyla araçların kapıya yanaşmaları sırasındaki hatalı manevralardan doğabilecek çarpmaları da minimize eder.BR Kapı 2012 Ürün Kataloğu
Bilgisayarınıza indirmek için
>> tıklayın
GARAJ KAPILARI
BAHÇE KAPILARI
BARİYERLER
FABRİKA KAPILARI
FOTOSELLİ KAPILAR
PVC HIZLI KAPILAR
YANGIN KAPILARI
RAMPA - KÖRÜK SİSTEMLERİ
MAĞAZA KEPENKLERİ
OTOMATiK PANJURLAR
KONUT TİPİ KEPENKLER
SİNEKLİK SİSTEMLERİ
PVC ŞERİT PERDELER
SAC KEPENKPiyasa Bilgileri

Paletler
 Distribütörlüklerimiz

 


 

RAMPA VE KÖRÜK SİSTEMLERİ

> RAMPA SİSTEMLERİ

> KÖRÜK SİSTEMLERİ
   
BR KAPI ve PANJUR TEKNOLOJİLERİ Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10