TÜRKÇE I ENGLISH I RUSSIAN I ARABIC
Konut pencerelerinde kullanılan kepenk sistemleri, tarih boyunca mimari estetik anlayışımızın vazgeçilmez geleneksel öğelerinden biri olmuştur. Kepenk sistemlerinin binaların cephelerine kattığı estetik değer her yüzyılda insanlara cazip gelmiştir. Günümüz modern mimarisinde de konutlarda, hem işlevsellik hem de estetik açısından panjur veya kepenk uygulamaları önem kazanmaktadır. Alüminyum konut tipi kepenk Sistemleri binaların bir veya birden fazla kanatlı pencerelerine ya da kapılarına rahatlıkla uygulanabilir.Alüminyum konut tipi kepenkleri ekstrude çekme profillerden çift cidarlı olarak imal edilmektedir

Alüminyum konut tipi kepengi oluşturan profillerin her biri damla şeklinde olup, saç vidasıyla sabitlenen özel plastik lamel adaptörlerinin içinde çalışır.

Alüminyum konut tipi kepenklerde plastik lamel adaptörleri sürtünmesiz özellikte ve her türlü diş etkene dayanıklı imal edilmiştir.

Alüminyum konut tipi kepenk lamelleri özel adaptör aksesuarları ile, her iki yönde toplam 180° lik açıyla hareket edebilme özelliğine sahiptir.

Alüminyum konut tipi kepenklerde tam dönüş yapabilen lameller, her iki yönde birbirine plastik contalarla bağlandığından ışığı sızdırmaz ve tam karanlık sağlar.

Alüminyum konut tipi kepenklerde lamellerin her iki yönde tam dönüş yapabilmesi, temizliğinin yapılmasını kolaylaştırırken, mahremiyeti koruyarak ışığın içeriye istenilen oranda alınması ve etkin bir havalandırma yapılmasını da sağlar.

Alüminyum konut tipi kepenkler de açma - kapama ve lamel açısını döndürme için tasarlanmış özel plastik aksesuarlarla elle rahatlıkla kontrol edilir. Uzun ömürlüdür ve bakım gerektirmezler.

Alüminyum konut tipi kepenklerde rüzgardan kanatların çarpmaması için özel kilitleme aksesuarları ile kanatlar sabitlenebilir, istendiğinde kolayca açılabilir.

Alüminyum konut tipi kepenkler her ölçüde üretilebilinir, istenilen RAL renginde veya ahşap desenli boyanabilir.

Alüminyum konut tipi kepenkleri ile konutlarınızda güneş, kar, yağmur, rüzgar, hırsız.. gibi etkenlere karşı güvenlik sağlanırken aynı zamanda havalandırma ve ışığı istenilen oranda içeriye alma ayrıcalığı da yaşanır.


BR Kapı 2012 Ürün Kataloğu
Bilgisayarınıza indirmek için
>> tıklayın
GARAJ KAPILARI
BAHÇE KAPILARI
BARİYERLER
FABRİKA KAPILARI
FOTOSELLİ KAPILAR
PVC HIZLI KAPILAR
YANGIN KAPILARI
RAMPA - KÖRÜK SİSTEMLERİ
MAĞAZA KEPENKLERİ
OTOMATiK PANJURLAR
KONUT TİPİ KEPENKLER
SİNEKLİK SİSTEMLERİ
PVC ŞERİT PERDELER
SAC KEPENKPiyasa Bilgileri

Paletler
 Distribütörlüklerimiz

 

KONUT TİPİ KEPENKLER
   
BR KAPI ve PANJUR TEKNOLOJİLERİ Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10