TÜRKÇE I ENGLISH I RUSSIAN I ARABIC
Endüstriyel seksiyonel kapılar, fabrika veya depo binalarının mal giriş çıkış, yükleme boşaltma noktalarında sirkülasyon sağlamak amacıyla kullanılan en dayanıklı ve en uzun ömürlü kapılardır.

Seksiyonel kapının gövdesini oluşturan sanviç paneller, galvanizli çelik sac levhalar arasına enjekte edilen yoğun izolasyon katkılı poliüretan sayesinde uygulandığı mekanda ses ve ısı izolasyonu sağlar.

Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri, birlikte uygulandığı seviye ayarlı rampalar ve kamyon kasası sıkıştırıcı PVC körüklerle, işletmelerde sorunsuz ve güvenli biçimde yükleme boşaltma yapılmasını sağlar.


Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri,tavana paralel kayarak açılması ile mekandan tasarruf sağlanır ve kapı açıklığı net olarak kullanılabilir. Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri,fabrika depo veya binalarda geçiş aralığı ve yüksekliğine uygulana olarak üretilebilmektedir.

Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri standart beyaz renkte olan paneller bina dış cephesine uygun olarak farklı renklerde de uygulanabilir. Ayrıca uygulanacak alandaki detaylara göre, farklı yataklama şekilleriyle kullanılabilir. Araç ve yaya trafiğinde etkin rol oynayan seksiyonel kapılar standart butonlu, zincirli manuel çekme tip, radarlı, fotoselli, endüktif alanlı ya da uzaktan kumandalı olarak uygulanabilir.

Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri yandan direk milden kavramalı “DİRECT DRİVE” seksiyonel motor sistemiyle, standart 0,25 mt/sn. açılma hızı sağlanırken, hızlı tip motor seçenekleriyle açılma hızı 0,40 mt/sn.’ye ulaşabilir.

Endüstriyel seksiyonel kapılar çelik sandviç panellerden oluşur. Sandviç paneller galvanize sac levhalar arasına yüksek basınçlı poliüretan enjekte edilerek elde edilir. Yüksek basınçlı poliüretan sayesinde mükemmel ısı izolasyonu sağlanır. Panellerin rüzgar mukavemeti 88 kg/m2’dir.
BR Kapı 2012 Ürün Kataloğu
Bilgisayarınıza indirmek için
>> tıklayın
GARAJ KAPILARI
BAHÇE KAPILARI
BARİYERLER
FABRİKA KAPILARI
FOTOSELLİ KAPILAR
PVC HIZLI KAPILAR
YANGIN KAPILARI
RAMPA - KÖRÜK SİSTEMLERİ
MAĞAZA KEPENKLERİ
OTOMATiK PANJURLAR
KONUT TİPİ KEPENKLER
SİNEKLİK SİSTEMLERİ
PVC ŞERİT PERDELER
SAC KEPENK
       Piyasa Bilgileri

Paletler

 Distribütörlüklerimiz

FABRİKA KAPILARI
   
BR KAPI ve PANJUR TEKNOLOJİLERİ Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10