TÜRKÇE I ENGLISH I RUSSIAN I ARABIC

DÖNER KAPILAR

Otomatik döner kapılarda standart olarak sabit kanatlarda 8 mm bombeli lamine cam,hareketli kanatlarda ise 4+4 lamine cam uygulaması yapılır. Ölçü ve detaylara bağlı kalmak kaydıyla isteğe bağlı olarak her türlü renkte ve reflekte cam uygulaması yapılabilir.Otomatik döner kapılar sağlam ve ekonomik bir giriş çözümü aradığında seçilmesi gereken en iyi tercihtir.

Otomatik döner kapılar size sunduğu yüksek çeşitlilik ve şık dış tasarımı ile her binaya tam uyum sağlar.

Otomatik döner kapılar sunduğu enerji tasarrufu yanı sıra ısı, ses, toz izolasyonu sağlar.

Otomatik döner kapılar sahip olduğu üstün mekanizması sayesinde akıcı geçiş ve yüksek dayanıklılık sunar.

Otomatik döner kapılar istem dışı etkinleştirilmesi yön tanıma ve çapraz trafik tanıma sistemleri sayesinde engellenir. Bu ayarlamalar uzaktan kumanda sayesinde yapılabilir.

Otomatik döner kapılar sistemlerinde ki özürlü geçiş sistemi bir buton ve bu butona bağlı sistemlerden oluşmaktadır. Buton açıldığında hareketli kanatların hızı düşer böylece özürlü veya yaşlılarımızın kapıdan kolayca geçebilir.

Otomatik döner kapılar el sıkışma pnömatiği sayesinde her hangi bir sıkışma durumunda kapı otomatik olarak durur.

Otomatik döner kapılar topuk sensörü sayesinde herhangi bir basın hissettiğinde otomatik olarak durur ve basınç ortadan kalktıktan sonra hareketine devam eder.

Otomatik döner kapılar acil durumlarda bir buton ve bu butona bağlı olarak çalışan acil çıkış sistemleri sayesinde kapının manuele alınması durumuyla en güvenli şekilde çıkışı sağlamaktadır.

Otomatik döner kapılar kullanılan diğer bir acil durum sistemi ise anti panik sistemdir. Bu sistem genelde binanın hızlı bir şekilde boşaltılması gereken durumlarda kullanılmaktadır.
Manuel döner kapılar sağlam ve ekonomik bir giriş çözümü aradığında seçilmesi gereken en iyi tercihtir.Manuel döner kapılar size sunduğu yüksek çeşitlilik ve şık dış tasarımı ile her binaya tam uyum sağlar.

Manuel döner kapılar 9 standart çapa sahiptir.

Manuel döner kapılar kanopileri korozyona ve paslanmaya karşı dayanıklı alüminyum sığma profillerden yapılmaktadır.

Manuel döner kapılar kanatlarında kullanılan fırçalar at kılından yapılmış olup etrafında toz toplamamaktadır. Uzun ömürlü ve esnektir.Ayrıca bu fitiller sayesinde içeri hava,toz,böcek girmesini engeller.

Manuel döner kapılar emniyet alın fitili sayesinde sabit ve hareketli kanatlar arasında parmak sıkışmasını büyük ölçüde engellemektedir.
Manuel döner kapılar mekanizmaları hem üstte hem altta kanatların bir şaft sistemi bağlı olarak kendi ekseni etrafında dönerek çalışmasını sağlar. Bu sistem Uygulaması kolay olup, uzun ömürlüdür.

Manuel döner kapılar standart olarak sabit kanatlarda 8 mm bombeli lamine cam,hareketli kanatlarda ise 4+4 lamine cam uygulaması yapılır. Ölçü ve detaylara bağlı kalmak kaydıyla isteğe bağlı olarak her türlü renkte ve reflekte cam uygulaması yapılabilir.

   

Manuel döner kapılar kanatları sabit bombeli doğramaya bağlayan çift kilit sistemi uygulanmaktadır.

Manuel döner kapılar 3 veya 4 kanatlı olarak üretilebilirler.

Bütün döner kapılarda yan duvar metal kaplama,sabit kanat lamine cam,eloksal prinç kaplama,ahşap yada istenilen RAL rengine boyanabilme gibi opsiyonlara sahiptir.

BR Kapı 2012 Ürün Kataloğu
Bilgisayarınıza indirmek için
>> tıklayın
GARAJ KAPILARI
BAHÇE KAPILARI
BARİYERLER
FABRİKA KAPILARI
FOTOSELLİ KAPILAR
PVC HIZLI KAPILAR
YANGIN KAPILARI
RAMPA - KÖRÜK SİSTEMLERİ
MAĞAZA KEPENKLERİ
OTOMATiK PANJURLAR
KONUT TİPİ KEPENKLER
SİNEKLİK SİSTEMLERİ
PVC ŞERİT PERDELER
SAC KEPENKPiyasa Bilgileri

Paletler
 Distribütörlüklerimiz

 

FOTOSELLİ KAPILAR

> YANAKAYAR FOTOSELLİ KAPI
> DAİRESEL FOTOSELLİ KAPI
>
TELESKOPİK YANAKAYAR KAPI


   
BR KAPI ve PANJUR TEKNOLOJİLERİ Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10
> HERMETİK KAPILAR
> DÖNER KAPILAR
>
90
° DERECE AÇILIR KAPILAR