TÜRKÇE I ENGLISH I RUSSIAN I ARABIC

DAİRESEL BAHÇE KAPILARI

Dairesel açılır bahçe kapısı motor sistemleri iş yeriniz, siteniz veya apartmanınıza girerken yada çıkarken sıcak, soğuk, yağmur, kar gibi hava olaylarından etkilenmeden aracınızdan inmeden güvenli bir şekilde giriş-çıkış işlemini yapmanızı sağlar. Bu otomasyon sistemi size rahatlığı, konforu ve güvni birlikte sunduğu için giriş çıkışın çok yaşandığı bu tarz yerlerde en çok tercih edilen sistemdir.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorları, ahşap, alüminyum veya ferforjeden yapılmış bahçe kapılarının otomasyonunu sağlar.

BR Kapı 2012 Ürün Kataloğu
Bilgisayarınıza indirmek için
>> tıklayın
GARAJ KAPILARI
BAHÇE KAPILARI
BARİYERLER
FABRİKA KAPILARI
FOTOSELLİ KAPILAR
PVC HIZLI KAPILAR
YANGIN KAPILARI
RAMPA - KÖRÜK SİSTEMLERİ
MAĞAZA KEPENKLERİ
OTOMATiK PANJURLAR
KONUT TİPİ KEPENKLER
SİNEKLİK SİSTEMLERİ
PVC ŞERİT PERDELER
SAC KEPENKPiyasa Bilgileri

Paletler
Dairesel açılır bahçe kapısı motorları müstakil konutların bahçe girişlerinde, fabrika depo gibi işletmelerin ana girişlerinde, apartman veya site türü binaların otopark girişlerinde özellikle tercih edilen mekanizmalardır.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorlarına uygulanabilen uzaktan kumanda sistemi sayesinde kullanıcılar, bahçe giriş kapılarını, evlerinden çıkmadan veya araçlarından inmeden, dış etkenlerden etkilenmeden güvenle ve kontrollü bir şekilde açıp kapatabilirler.
 Distribütörlüklerimiz

Yüksek kalite ve estetik anlayışından ödün vermeden üretilen Dairesel açılır bahçe kapısı motor ve kontrol ünitelerimiz sizi özlediğiniz konfora güvenle ulaştıracaktır.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorları Avrupa’dan ithal her türlü Avrupa kalite standartlarına sahip ürünlerdir.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorlarıyla birlikte standart olarak motor kontrol ünitesi, emniyet fotoseli, flaşör lamba, uzaktan kumanda alıcı kartı ve anteni kit halinde önerilmektedir.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorlarına isteğe bağlı olarak radar,buton,metal kütle dedektörü , kartlı ve şifreli geçiş sistemleri gibi bir çok opsiyonel kumanda sistemi bağlanabilir.Uzaktan kumanda el vericisi istenilen sayıda çoğaltılabilir.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorları kapı kanat ağırlıklarına göre değişir.
BAHÇE KAPILARI

> DAİRESEL BAHÇE KAPILARI

> YANAKAYAR BAHÇE KAPILARI
> BAHÇE KAPILARI

    
   
BR KAPI ve PANJUR TEKNOLOJİLERİ Dikilitaş Sok. Yıldırım Ap. No: 6 / 1 Beşiktaş - Dikilitaş - İSTANBUL Tel: +90 212 258 72 51 Fax: +90 212 258 17 10